Запрошуємо на пресконференцію

  • Читати 66 разів

11 вересня 2020 року з 11:30 до 13:30 у готелі “Абрі” (Узвіз Ярмарковий, 1) відбудеться пресконференція  “Електронні послуги Пенсійного фонду України” (частина 2).

 

Участь у прес-конференції візьмуть:

Ірина КОВПАШКО  - заступник Голови правління Пенсійного фонду України,

керівники Головних управлінь Фонду у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Харківській, Донецькій та Луганській (не окуповані території) областей.

Під час заходу присутні ознайомляться з онлайн-сервісами, які мають на меті спростити взаємодію громадян та Фонду. 

Це, зокрема: 

Автоматичне призначення пенсії (зручний, цифровізований механізм призначення пенсії). 

Пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку з урахуванням всіх наявних в Пенсійному фонді даних. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду. 

Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно, без будь яких часових обмежень. Опрацювання та, в разі необхідності, перевірку наявних у Пенсійному фонді даних буде проведено завчасно.

Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” надає доступ громадянам до електронних сервісів Фонду з мобільних пристроїв (смартфона, планшета).

Використовуючи застосунок можна повноцінно користуватись своїм особистим електронним кабінетом - отримувати усю необхідну інформацію про заробітну плату та страховий стаж, дані електронної пенсійної справи, Електронного реєстру листків непрацездатності, в онлайн режимі переглядати відомості електронної трудової книжки і, за потреби, вносити зміни, звертатись до Пенсійного фонду та отримувати відповіді.

Запрошуються представники медіа Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Харківської, Донецької та Луганської (не окуповані території) областей.

Акредитація на пресконференцію є обов’язковою.

Акредитованим представникам медіа, які прибудуть на пресзахід з інших регіонів, передбачена компенсація проїзду за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище, ніж купе або “Інтерсіті” другого класу).

Пресконференція буде проходити з дотриманням усіх санітарних норм.

Захід проводиться за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку “Трансформація фінансового сектору”.

Додаткову інформацію про цей захід можна отримати за телефонами: (044) 490-69-88/90, 050-331-87-61