Форум лідерів змін проходить у Харкові.

  • Читати 116 разів

У Харківському прес-клубі відбулася дискусійна  панель "Громадянське  суспільство поспішає на допомогу "

У дискусіїї взяли участь: 

Вікторія Черевко - регіональна представниця USAID/ENGAGE «Що таке адаптивність НУО, як українські громадські та благодійні організації долали/долають виклики карантину, які уроки вже винесено?»

Алла Прунь - виконавча директорка інформаційно-аналітичного центру "Громадський Простір". «Чому казуальні та кризові комунікації це і спосіб, це і рішення для того аби проходити кризи без втрат? Чи поточна з криз навчила ефективно комунікувати громадські, благодійні та волонтерські ініціативи?»

Максим Мазипчук - координатор програми TechSoup в Україні. «Що Microsoft, Google, Zoom Video Communications, Amazon Web Services і інші виробники софту жертвують для організацій громадянського суспільства в України? Які їхні технологічні рішення й знання можуть бути в нагоді активісту?»

Олена Розсказова - керівник  Східного регіонального представництва міжнародного фонду «Відродження». «Як змінився контекст діяльності громадських організацій на сході за останній час? Які виклики перед ними постали? Як вони долали перешкоди, які креативні ідеї і лайфхаки у них з'явилися?»

Марина Краснова - керівниця проєктів і програм благодійного фонду "Карітас Харків". «Як COVID-19 торкнувся соціальної роботи, в якій працюють волонтери й активісти? Чому неурядові організації досі випереджають державні органи у відповідях на питання допомоги населенню й гасіння палаючих потреб інших сфер?»

Модерував панельну дискусію Артем Коновалов.

 

Трансляцію дискусії дивіться тут: https://www.facebook.com/pressclubKharkiv/videos/623642948360600/

Останнє редагуванняЧетвер, 25 червня 2020 11:05