Журналісти і влада. Потрібен діалог

  • Читати 36 разів

Напередодні Дня журналіста у Харківському прес-клубі  відбувся круглий стіл «Локальна журналістика та місцева влада" за участю голови Харківської  обласної ради Сергія Чернова.

 

 Журналісти та менеджери місцевих ЗМІ проаналізували ситуацію у медіа,  спричиненою коронавірусом та падінням рекламного ринку, обговорили питання висвітлення  реформ у місцевих  ЗМІ, зокрема, децентралізації, яка на думку представників медіа є головною для громад та їх мешканців.

 «Багато журналістів стали експертами у питаннях розвитку громад, - вважає Сергій Чернов.- Влада прислухається до ваших публікацій та навіть керується ними в управлінських рішеннях.  Адже ви глибоко поринули у широкий спектр життя громад від питання впровадження  кращих місцевих практик, формування бюджетів, енергоощадження та дозвілля молоді.  Це як місточок між людьми та владою. Навколо ж дійсно багато позитивного, про це слід говорити: про успіх людей, досвід громад, перспективи для молоді». 

Під час обговорення журналісти місцевих ЗМІ Харківщини порушили також питання другого етапу реформ, взаємодії обласної та центральних органів влади, підготовки до місцевих виборів восени цього року. 

Також підбито  підсумки обласного конкурсу журналістських матеріалів на тему реформи децентралізації.

Останнє редагуванняП'ятниця, 05 червня 2020 12:13