Чи вплине пандемія коронавірусу на медичну реформу в Україні

  • Читати 34 разів

Про медичну реформу та коронавірус говорили у Харківському прес-клубі під час круглого столу «Роль органів місцевого самоврядування та НСЗУ в реалізації медичної реформи в Україні: міфи та реальність». 

 

У дискусії взяли участь: Вікторія Мілютіна -директорка Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України, Юлія Сєдая - начальниця управління у м. Харкові та Харківській області Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України та Олександр Галацан - радник голови Харківської обласної державної адміністрації. До дискусії  в режимі Он-лайн приєднався Віктор Лисак - директор департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації.

 

На думку фахівців,  не зважаючи на те,  скільки громадян  уклали угоди з сімейними лікарями, а також заклики окремих політиків її зупинити, другий етап медичної реформи  буде реалізований. Епідемія коронавірусу стане тестом на випробування реформ в українській системі охорони здоров"я. І вона її пройде успішно,- переконані учасники дискусії. Зараз в області та місті готуються заходи, щоб пом"якшити наслідки масового захворювання людей. Зокрема, акумулюються гроші для закупівлі  апаратів штучної вентиляції легенів та кислотних концентраторів. Кожен пацієнт отримає вчасну та якісну допомогу. 

Круглий стіл відбувся в межах медичного медіамарафону, організованого Харківським прес-клубом з метою інформування населення про загрози та методи протидії коронавірусу. 

 

Трансляцію дивіться тут: https://youtu.be/nn3Kgi6Uv1U

Останнє редагуванняВівторок, 17 березня 2020 12:30