ВІДЕОЗЙОМКА ТА ФЕЙСБУК-СТРАТЕГІЯ ДЛЯ МІСЦЕВИХ МЕДІА

  • Читати 44 разів

16 грудня  у Харківському прес-клубі відбувся тренінг на тему: «Відеозйомка та фейсбук-стратегія, як додана вартість для місцевих медіа. Майстер-клас Михайлини Скорик».

Як знімати, монтувати і поширювати відео, якщо ти місцеве ЗМІ, розповідала Михайлина Скорик – медіа-тренерка, керівниця агенції Media Masters, в минулому - головний редактор сайту podrobnosti.ua, порталу tochka.net, випусковий редактор на телеканалах “1+1”, «Business», ТРК «Україна».

У тренінгу взяли участь 30 журналістів та блогерів з Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської та Харківської областей. Під час інтенсивної 8-годинної роботи учасникам розповідали:

  • Основні правила відеозйомки: кадр, постановка кадру. Важливість світла і звуку для зйомки на телефон.
  • Сценарний план: що це таке і чому він важливий
  • Що найкраще знімати і показувати, якщо ви місцеве медіа. Відео для фейсбуку: різноманіття форматів та жанрів
  • Дозйомка, монтаж та заливка відео на Facebook

Більшість часу було відведено саме шліфуванню практичних навичок. Журналісти знімали відеоселфі, вчились писати сценарний план, та знімали короткі відео на 1-2 хвилини.

Учасники тренінгу констатували - перехід в цифровий простір є життєвою необхідністю для більшості ЗМІ. Відео є одним з найефективніших інструментів у мережі. Важливість таких тренингів – очевидна.

Захід пройшов у межах проєкту Харківського прес-клубу MediaHubKharkiv за підтримки “Медійної програми в Україні”, що фінансується Аґентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Останнє редагуванняПонеділок, 16 грудня 2019 20:10