Як зробити реформовані газети успішними

  • Читати 47 разів

13 грудня в Харківському прес-клубі відбувся тренінг на тему: “Як зробити успішним локальне ЗМІ”

Захід пройшов у межах проєкту Харківського прес-клубу MediaHubKharkiv за підтримки “Медійної програми в Україні”, що фінансується Аґентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Людмила Доля, координаторка проєктів Харківського прес-клубу, поділилася враженнями від конференції ReinventingMediaBusiness,де обговорювалось майбутнє медіа бізнесу та головні світові медіа тенденції.

Ірина Савченко, менеджерка з регіонального розвитку “Інтерньюз Нетворк”, розказала про моделі монетизації контенту для локальних медіа, які використовує сусідня Польща.

Наталія Пахайчук, головна редакторка мережі “Район.in.ua”розповіла про: концепцію та особливості побудови мережі гіперлокальних ЗМІ. Чому важливі візія, місія і цінності?Чим онлайн відрізняється від офлайну для роботи редакції?

Олександр Швець, голова Харківського прес-клубу та Олександр Дзюба,головний редактор мережі презентували проєкт мережі місцевих ЗМІ Харківської області “Громада груп”. Всіх учасників тренінгу було запрошено для участі у новій ініціативі, яка дасть шанс на успіх.

Останнє редагуванняПонеділок, 16 грудня 2019 20:03