Гроші в українській політиці напередодні місцевих виборів

  • Читати 37 разів

25 листопада У межах проекту "Політична кав"ярня" в Харківському прес-клубі відбулася експертна дискусія «Уроки виборів-2019 в Україні. Оцінка ролі фінансів в українській політиці напередодні місцевих виборів».

Спікери:
• Fernando Casal Bertoa (Фернандо Касаль Бертоа), професор університету Ноттінгема (Велика Британія), доктор політичних наук, фахівець з питань партій у Східній Європі (м. Ноттінгем)
• Elissavet Karagiannidou (Елісавет Караджаніду), радниця з питань виборів Офісу демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ (м. Варшава)
• Magnus Ohman (Магнус Охман), старший радник з питань політичних фінансів Міжнародної фундації виборчих систем – офіс Європи та Євразії, доктор політичних наук (м. Прага)
• Катерина Мінкіна, регіональний координатор всеукраїнської мережі «Опора» (м. Харків)
• Руслан Зерницький, представник громадського руху «Чесно» (м. Харків)

Експертна дискусія була присвячена правилам та практикам використання політичних фінансів на виборах, оцінці національного та місцевого контексту виборчих кампаній 2019 року, а також обговоренню головних викликів перед місцевими виборами в Україні. У ході вільного обміну думками учасники дискусії висловили свої зауваження та ідеї щодо реформи виборчого законодавства в Україні, напрацювання рецептів протидії незаконному використанню коштів виборчих кампаній, порушень з боку кандидатів та медіа, а також підвищення політичної грамотності громадян. Експерти висловили також власні думки щодо фінансування політичних партій в Україні та ролі третіх сторін у процесах фінансування агітації кандидатів.
У дискусії також взяли участь політичні експерти з Харкова, Києва, Одеси та Чернівців, а також соціологи, політологи, журналісти, представники студентських організацій та аналітичних центрів.

Трансляція тут: https://www.youtube.com/watch?v=N8oCearYskw

Останнє редагуванняСереда, 27 листопада 2019 07:31