Газета як конкурентний медіа продукт: як оновити верстку та підходи до контенту?

  • Читати 69 разів

Тренінг на цю тему відбувся у Харківському прес-клубі. Він був організований на прохання редакторів і дизайнерів реформованих газет Донецької, Луганської та Харківської областей.

Вишкіл проходив протягом двох днів. У перший з них підвищували свої знання та навики редактори локальних медіа. Співзасновниця Агенції «Або» Лєра Лауда  навела приклади типових помилок редакторів та розповіла про способи їх уникнення, де знайти цікаві теми в невеликому місті чи районі, як писати незвично про звичне та ще й доступною мовою, а також про 10 форматів, які газети можуть запозичити в онлайн-медіа.
Другий день тренінгу був присвячений питанням сучасної верстки газет. З дизайнерами та верстальниками локальних медіа трьох областей працювала лекторка. Під час її тренінгу наведені приклади доісторичної верстки місцевих газет та зразки українських і зарубіжних медіа, на які варто орієнтуватися. Обговорені також теми
використання візуальних елементів, які зроблять шпальту живою.
Для верстальників Ольга Павленко дала ще й творче завдання: що можна змінити відразу після повернення в редакцію.
Тренінг: «Газета як конкурентний медіа продукт: як оновити верстку та підходи до контенту?» пройшов у рамках проекту Харківського прес-клубу Media Hub Kharkiv за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Останнє редагуванняСубота, 28 вересня 2019 12:47