Найбільший кінофорум східної України, втретє відбудеться у Харкові

  • Читати 67 разів

Пресконференція з нагоди відкриття Міжнародного кінофестивалю документального кіно «Kharkiv Meet Docs» відбулася у Харківському прес-клубі.

Це найбільший кінофорум східної України, він втретє відбудеться у Харкові, триватиме з 25 по 29 вересня. На гостей чекають покази 22 повнометражних та короткометражних картин.
Про це розповіли журналістам 
Євгенія Крігсхайм  - директорка міжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs, Анастасія Пугач  - координаторка фестивалю зі зв’язків з громадськістю та
Антон Фролов - засновник фестивалю незалежного короткометражного кіно «Бардак».
Більшість кінокартин, - кажуть учасники пресконференції,- будуть представлені в документальному жанрі. Лише три фільми в ігровому. Відкриття відбудеться в малому залі оперного театру. У межах фестивалю буде організовано конкурс пітчингів, тобто презентацій проектів на початковій стадії. Також пройдуть work shop та мастеркласи, конференція на тему громадського активізму та незалежної журналістики. Під час конференції обговорять стан незалежної журналістики в Харкові.
Загалом під час фестивалю буде представлено 38 кінокартин. Головна відзнака - статуетка у формі склянки. Переможця визначать за кількістю голосів глядачів.
Кінокартини будуть презентовані в кінотеатрах «Планета кіно» та «81/2».

Останнє редагуванняСереда, 25 вересня 2019 16:39