Рівні! Різні! Разом!

  • Читати 74 разів

Проект з такою назвою для захисту прав дітей, Євроклуб «Ucan» презентував у Харківському прес-клубі 6 вересня 2019 року.

Учасниці пресконференції Олена Суховерхова – кураторка Євроклубу «Ucan», Ганна Савицька – вчителька з історії та права ХЗОШ № 160 та їхні молодші євроінтегратори розповіли про те, які завдання вони ставлять перед собою під час реалізації цього проекту, а також про основні напрямки діяльності. Вони переконані, що нинішньому поколінню українців пощастить жити в об"єднаній Європі, в якій поважають права та свободи різних категорій людей, у тому числі й дітей. І важливо, щоб знаннями про ці права володіли не тільки батьки та вчителі, але й самі діти. У харківській загальноосвітній школі номер 160 з цією метою проводять різні заходи : організовують ігри, знімають відео, спілкуються з однолітками з-за кордону, а також займаються опитуваннями на теми прав людини. В останньому з них взяло участь 180 респондентів.
Головне - донести дітям інформацію про їхні права та обов"язки у доступній та зрозумілій формі,- кажуть учасниці пресконференції. А якщо діти знатимуть їх, то обов"язково донесуть це й своїм близьким дорослим, - переконані педагоги.

Останнє редагуванняП'ятниця, 06 вересня 2019 13:38