Артемій Сурін: «Welcome to Ukraine»

  • Читати 79 разів

Пресконференція брендамбасадора України у світіАртемія Суріна відбулася у Харківському прес-клубі 16 серпня.

У перший же день після повернення у своє рідне місто по завершенню подорожі навколо світу Артемій Сурін зустрівся з харківськими журналістами. Він детально розповів про мандри нашою планетою та про ув"язнення в Ісламській республіці Іран. На цю подорож Артемій потратив 9 місяців свого життя та 130 тисяч доларівзаощаджень.
За результатами цієї подорожі Артемій Сурін розробив ініціативу з розвитку туризму та підвищення іміджу України у світі, яку він назвав "Welcom to Ukraine". Проєкт передбачає зустрічі та майстер класи з комунікацій для особового складу прикордонної та інших служб, які відповідають за розвиток туризму в країні. Артемій Сурін також розробляє "Дорожну карту", в якій висловить свої рекомендації з приводу реформ у структурах, що відповідають за імідж держави в світі та залучення туризму в Україну. Зокрема, Міністерстві закордонних справ, Державній прикордонній службі та Державному комітеті з питань туризму. Документ створюється на підставі аналізу 11 успішних кейсів країн, що змогли зробити прориви в цій сфері протягом останіх п"яти років.
- Передам його безкоштовно, без вагань та без умов тим, хто буде "рулити" цими сферами у державі, - пообіцяв Артемій Сурін.
Трансляцію пресконференції можна дивитися на ресурсах Харківського прес-клубу в ютуб та фейсбук.

https://www.youtube.com/watch?v=GAFwe7dm5Zc