1001 іноземець став громадянином України на Харківщині.

  • Читати 33 разів

14 серпня у Харківському пресклубі відбулася пресконференція:«Хто може стати громадянином України?»

Фахівці ГУДМС України в Харківській області: заступниця начальника управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Юлія Гринько, головна спеціалістка управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Ольга Михайлович та речник головного управління Гага Кікнадзе відповіли на запитання журналістів, які стосувалися популярності українського громадянства. Торкнулися і змін у процедурі його отримання, ініційованих президентом. 
За інформацією спікерів з початку року громадянином України в Харківській області став 1001 іноземець. Це, переважно, колишні мешканці країн, які потрапили в зони конфліктів: Сірія, Іран, Ірак, Йорданія, Такжикистан. Багато також звернень по українське громадянство від жителів Росії та Молдови. Етнічні українці, які зараз мешкають в розвинутих країнах Європи та Америки також нерідко просять повернути їм громадянство України. Для них існує спрощена процедура входження в українське громадянство.
Йшлося також про те, хто може стати громадянином України, як визначити громадянство дитини, коли батьки з різних країн, як перестати бути громадянином країни та чи можна мати подвійне громадянство

Останнє редагуванняСереда, 14 серпня 2019 12:48