Реформовані ЗМІ стануть кращими

  • Читати 33 разів

У Харкові редактори та дизайнери реформованих ЗМІ Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Херсонської областей вчилися оновлювати контент і робити верстку газет більш сучасною. Поєднували теорію з практикою.

А все для того, щоб зробити свої видання привабливішими та цікавішими для читача і рекламодавця.

Лєра Лауда, співзасновниця Агенції розвитку локальних медіа «Або» розповідала, як писати про звичне незвично і людською мовою. У практичній частині учасники тренінгу вчилися шукати цікаві теми для новин у невеликих містах. Про те, як виглядає сучасна газетна верстка розказала дизайнерка Ольга Павленко. Йшлося також про основні тренди, на кого орієнтуватися і де шукати приклади, що надихають. Учасники тренінгу аналізували власні помилки у верстці, вчилися робити її динамічною, використовувати візуальні елементи, які роблять шпальту живою.

Тренінг: Перезавантаження: як малими зусиллями оновити контент і верстку газети, пройшов в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews

Останнє редагуванняСубота, 27 липня 2019 15:48