Львів мінують у 10 разів частіше, ніж торік, Харків - у 4

  • Читати 188 разів

У 2013 році Харків отримав 21 дзвінок про замінування, Львів – 10. У 2014 вже у Харкові зафіксували 86, у Львові – 102. У Харкові в чотири рази збільшилося кількість дзвінків, у Львові – в десять разів

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Харковом на тему: «Сценарії розвитку агресії Російської Федерації в Харкові і Львові. Як їм запобігти?» розповіли учасники. 

Мета цих дзвінків – дестабілізувати ситуацію у містах та налякати населення. Так вважає радник міського голови Львова Ігор Браславський. 

З ним погоджується начальник відділення впровадження психотренінгових технологій науково-дослідної лабораторії екстремальної і кризової психології НДЦ Національного університету цивільного захисту України, кандидат психологічних наук, капітан Андрій Побідаш. 

- Більшість терористичних випадів, які мали місце у Харківській області, були зроблені з метою залякування населення. Адже  тероризм має на меті дискредитувати органи влади та породити паніку в населення, - каже він.

В обох містах  працює «гаряча лінія міста», куди  можуть телефонувати мешканці. 

За словами полковника у відставці, голови Харківської обласної організації політичних консультантів і ГО «Слобожанський регіональний центр» Валерія Дудка, оскільки Харків є прикордонною областю з Донецьком та Луганськом, то в місті проводять особливі заходи безпеки. 

- Дорога на Донецьк і Луганськ перебуває під контролем Харківської обласної адміністрації, виставлені пости, проводиться огляд техніки, яка проходить тут. В цілому контролюється рух людей з території Луганської та Донецької областей. На тій ділянці кордону, яка безпосередньо зістикована з Російською Федерацією, посилена охорона, виставлені додаткові пости. Ведеться постійний контроль на пунктах пропуску, - каже полковник у відставці.За його словами, в охороні Харкова так само беруть участь волонтери.  Вони брали участь у спорудженні оборонної лінії з російським кордоном, вони постійно перебувають у Донецькій та Луганській областях, возять продукти, одяг та ліки. 

Останнє редагуванняВівторок, 30 грудня 2014 22:09