День без поліетилену.

  • Читати 32 разів

Пресконференція, присвячена всесвітньому Дню без поліетилену відбулася у Харківському пресклубі. 

У ній взяли участь: голова обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги Сергій Разметаєв, генеральний директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов, координаторка руху «Kharkiv Zero Waste: кампанія за ресайклінг» Анна Прокаєва та учасниця молодіжного руху Fridays For Future у Харкові Тетяна Несмєянова. Вони розповіли, що у світі щорічно використовують до п"яти трильйонів пакетів, частина з яких потрапляє в океани і призводить до загибелі місцевої флори та фауни. 
Цього року Україна вперше широко підключилася до цієї світової події. У великих містах, зокрема, Львові та Запоріжжі деякі торговельні мережі в цей день відмовилися від використання поліетиленових пакетів. Акції громадських організацій пройшли у більшості регіонів України. Вони закликали прийняти ряд законів та урядових рішень, які б стимулювали роздільний збір сміття, посилити екологічний контроль за виробниками та торгівлею, стимулювати медіа вести роз'яснювальну роботу серед населення. 
По закінченню пресконференції її учасники взяли участь у пікеті біля приміщення Харківської обласної державної адміністрації і закликали населення області хоча б на добу відмовитися від поліетиленових пакетів.

Останнє редагуванняП'ятниця, 05 липня 2019 04:46