Шлях до модернізації.

  • Читати 38 разів

"Реформа децентралізації, як шлях до модернізації України",- пресконференція на цю тему відбулася у Харківському пресклубі. 

Депутат Харківської облради Едуард Юрченко, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, співголова громадянського руху "Живемо за Конституцією" Леонід Бакумов та виконуюча обов"язки голови Коротичанської селищної ради Натали Пегарь-Дубина обговорили хід децентралізації на Харківщині та у громадах, які вони представляють. На думку учасників дискусіїї, реформа відкриває нові можливості для розвитку місцевих громад України. Їхній досвід підтверджує: багатократно зростають бюджети громад, ремонтуються або будуються дороги, школи та дитячі садки, люди все активніше беруть участь в управлінні своїми населеними пунктами, зростає місцева економіка. А головний висновок: переважна більшість громад, що пройшли процес децентралізації - успішні.
Процес реформ вже призвів до того, що виникла необхідність впроваджувати наступні етапи децентралізації - на рівні районів та регіонів. Для цього варто скористатися як вже набутим власним досвідом, так і досвідом інших європейських країн. Для цього потрібна додаткова законодавча база та рішення Кабінету Міністрів України.

Останнє редагуванняВівторок, 02 липня 2019 14:56