Як знайти роботу молоді з особливими потребами?

  • Читати 29 разів

У Харківському прес-клубі відбулася прес-конференція, на якій говорили про ситуацію з працевлаштуванням юнаків і дівчат з особливими потребами.

. Добре, що реформи торкнулися сьогодні саме цієї групи населення,- наголосили спікери.

Галина Кукліна, заступник директора спеціального навчально-виховного комплексу, де навчаються діти з вадами слуху,відзначила, що вперше в Україні з’явився Закон про мову жестів. Це дуже прогресивний закон, він потрібен країні, адже діти з вадами слуху зможуть більше спілкуватися і краще соціалізуватися. Потрібні умови,
щоб особлива дитина змогла в повній мірі проявити свої здібності і таланти.

Ірина Фоменко, голова правління ГО «Фонд "Професійний розвиток Харкова", розповілапро численні проекти, в яких брала участь молодь з вадами слуху. Зокрема, школярі придумали чудовий спосіб привернути увагу до мови жестів. Вони власноруч створили конструкцію з дерев'яних кубиків, на гранях яких написані букви і жести, якими цю букву передають. Такі конструкції будуть розміщені в багатолюдних місцях і сприятимуть комунікації між людьми.

Іва Стишун, художниця і волонтерка, яка має вади слуху, закликала більше спілкуватися, вчити мову жестів, щоб люди вийшли з "країни глухих" в широкий світ.

Останнє редагуванняВівторок, 30 квітня 2019 18:49