Презентація фільму «Какофонія Донбасу»

  • Читати 31 разів

У Харківському прес-клубі відбулася прес-конференція: «Фільм «Какофонія Донбасу» як засіб протидії російський пропаганді та дезінформації».

Стрічка розповідає про справжнє життя шахтарів, спираючись на архівні матеріли та живі інтерв’ю з людьми, які вимушені були втекти з Донбасу в інші регіони. Радянська пропаганда свого часу створила неправдиву «паралельну реальність» про ситуацію у Донбасі, але життя зруйнувало міфи, проблеми загострилися, згодом почалася війна. Фільм – серйозний аргумент у протидії пропаганді північного сусіда щодо ситуації у Донбасі. Адже тільки розібравшись в справжній історії шахтарського краю, можна зрозуміти, чому саме на сході України виникла напружена ситуація, яка призвела до збройного конфлікту.

Документальну стрічку було презентовано у Парижі, потім фільм подивилися в Іспанії, Німеччіні, Польщі. Продюсер стрічки «Какофонія Донбасу» Юрій Леута зазначив, що фільмом зацікавилися фахівці з Колумбійського університету, бо питаннями пропаганди, протидії їй і розвінчання пропагандистських міфів займається багато серйозних університети світу.

Останнє редагуванняВівторок, 30 квітня 2019 14:54