У Харківському прес-клубі вчаться редактори.

  • Читати 44 разів

20 топ-менеджерів роздержавлених газет з чотирьох областей України взяли участь у тренінгу «Налагодження медіа-бізнесу для роздержавлених газет: як заробляти гроші і залишатися незалежними».

Захід проходив в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews

Проводив навчання Дмитро Кліманов, досвідчений тренер, один з перших регіональних видавців України. Він об’єднав десять газет Луганської області для спільної діяльності та підвищення професійного зростання. Знає медіа бізнес з середини. Учасники тренінгу аналізували переваги і недоліки існуючих ЗМІ, моделі медіа-бізнесу. особливості подачі матеріалів, стратегічне і поточне планування та багато важливих речей без яких не вдасться заробити гроші для незалежності ЗМІ.

Під час тренінгу з»ясувалося, що редактори ставляться до сайтів районних газет як до зайвого фінансового тягаря. Не завжди розуміють, як монетизувати їх діяльність. Є проблеми і з формуванням бюджету редакцій.

На сам кінець тренінга медіа менеджери провели SWOT-аналіз своєї діяльності, проаналізували слабкі та сильні сторони, можливості, ризики та загрози (зовнішні та внутрішні) й отримали чіткіше розуміння, в якому напрямку буде розвиватися їх редакція як підприємство.

Останнє редагуванняЧетвер, 28 березня 2019 14:31