До відкриття Франко-ЦЕРН-Української Школи з фізики високих енергій та медичної фізики у Харківському прес-клубі пройшла прес-конференція.

  • Читати 32 разів

Учасники розповіли, що лектори Школи - провідні вчені Франції та ЦЕРН, а з також українські науковці ННЦ ХФТІ та ФТФ ХНУ. Слухачі - студенти старших курсів та аспіранти університетів Харкова, Києва, Ужгорода та Сум. 

Участь у подібних заходах дає можливість нашим студентам отримати інформацію про сучасні прилади та технології, які використовуються у провідних європейських наукових центрах. Слухачі спілкуватимуться з вченими, що активно працюють в ЦЕРН та інших європейських наукових установах.Важливим результатом проведення таких Шкіл, а з минулого року ще й Конкурсів студентських наукових проектів, є також виявлення найбільш талановитих студентів. Як правило, вони отримують запрошення на стажування в університетах Франції.За чотири роки існування Асоційованої лабораторії міжнародний науковий досвід здобули 10 студентів фізико-технічного факультету Каразінського університету. Четверо з них вступили там до аспірантури, а один студент підготував і успішно захистив кандидатську дисертацію (PhD) і зараз працює за контрактом у ЦЕРН над втіленням результатів теоретичних досліджень у спільному експерименті на Великому Адронному Колайдері (ВАК ЦЕРН).

Трансляцію прес-конференції можна подивитися тут : https://www.youtube.com/watch?v=mCzeDgyLwfI&index=7&list=UUZMpjxdJDsaNNfISUQEDP3g

Останнє редагуванняПонеділок, 25 березня 2019 15:55