Кошти за видобуток газу в Харківській області

  • Читати 48 разів

У Харківському прес - клубі керівник ГО "НОВА Енергія" та голова Чкаловської ОТГ розказали про те, куди і скільки коштів йде за видобуток газу в Харківській області. З 2018 року громади, на території яких ведеться видобуток вуглеводнів (газу конденсату та нафти), почали отримувати «живі» кошти до своїх бюджетів, а вже 6 березня 2019 року пройшли перші онлайн-аукціони з продажу нафтогазових ділянок в системі Prozorro. Sale.

3% ренти для бюджету ОТГ або один відсоток до сільського бюджету, це багато чи мало? Майже рік Віталій Філенко досліджував та навчав ефективно використовувати «нове» джерело наповнення місцевих бюджетів. Віктор Соловйов, розповів, що Чкаловська ОТГ отримує по 2-2,5 млн.грн. щомісяця до бюджету.
Бу
ло презентовано досвід проекту «Прозоре управління та контроль за коштами, отриманими від видобутку вуглеводнів на місцевому рівні», який реалізується за фінансової підтримки Міжнародний фонд "Відродження".

 

Трансляцію прес-конференції можна подивитися тут : https://www.youtube.com/watch?v=HKXOqo3OCBE&index=8&list=UUZMpjxdJDsaNNfISUQEDP3g

Останнє редагуванняПонеділок, 25 березня 2019 15:53