Шлях до енергоефективності. Успішні історії

  • Читати 74 разів

Журналісти з Харківської, Сумської та Полтавської областей взяли участь у прес-турі: «Шлях до енергоефективності. Успішні історії», який організував Український освітній центр реформ за сприяння Харківської міської Ради.

Медійники знайомились з успішними прикладами використання енергоефективних технологій у Харкові, побували в установах освіти, які були модернізовані за програмою енергоефетивності, що фінансується Німецькою федеральною компанією міжнародного співробітництва (GIZ).

У яслах-садку №6, як розповіла заступник голови Адміністрації Новобаварського району Олена Жученко, спочатку замінили 18 дверей і 186 вікон, утеплили зовні будівлю басейну, замінили труби водовідведення, водо- та теплопостачання, електропроводку і встановили на даху 15 сонячних колекторів. З їх допомогою здійснюється підігрів води для басейну і душа. Всі роботи були закінчені в серпні 2018 року. У загальноосвітній школі №153 також повністю замінені вікна, будівля утеплена панелями з оцинкованого металу з полімерним покриттям, утеплені цокольний та підвальний поверхи, проведена гідроізоляція фундаменту. За оцінками фахівців, такі заходи знижують витрати на опалення на 50-60%.

Також регіональні журналісти познайомились з розробками харківської компанії "ЕкотермоІнжиніринг", яка є лідером в Україні по впровадженню енергоефективних проектів, зниженню енергоспоживання та використанню вторинних і поновлюваних джерел енергії.

Останнє редагуванняСереда, 31 жовтня 2018 16:11