Редактори вчаться

  • Читати 194 разів

Редактори комунальних ЗМІ Дніпропетровської, Сумської, Харківської та Херсонської областей зібралися в Харкові на тренінги: «Стратегічне планування в медіа організації або як потрапити в майбутнє» та «Газетний дизайн і верстка».

Тренінги проводяться у рамках проекту «Комплексна підтримка друкованих ЗМІ різних регіонів України в процесі роздержавлення та налагодження їх самостійної діяльності» при підтримці “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Своїм досвідом створення успішного медіа ділився генеральний директор РІА «К&К», співзасновник Української Асоціації видавців періодичної преси Дмитро Кліманов. Пан Дмитро, один із перших регіональних видавців України, хто розробив і впровадив регіональний новинний сайт із платним доступом до контенту. Він розказав присутнім, що такестратегічне планування в медіа організації та познайомив з принципом роботи SWOT аналізу

Учасники тренінгу практикувалися в аналізі газет, їх читачів, рекламодавців і конкурентів. Складали та презентували бізнес плани і стратегії.

Про грантові можливості для медіа розказала Ірина Савченко, програмний координатор Інтерньюз.

З газетним дизайном та версткою, знайомив Євген Таратухін, головний редактор ТОВ РІА «К&К», видавничий дім «Телегазета». Тренер зупинився на додаткових елементах оформлення статей, проаналізував роботу з фото та Інформаційною графікою.

Останнє редагуванняП'ятниця, 23 березня 2018 14:28