Проект Харківського прес-клубу «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» продовжено!

  • Читати 122 разів

Дякуємо  за підтримку програму У-Медіа, яка виконується Інтерньюс Нетворк та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.Шановні журналісти, раді повідомити, що наш проект розшириться. 

З нами співпрацюватимуть ще п»ять прес – клубів. Це дозволить залучати до прес-турів журналістів з 15 областей України: Львівської, Чернівецької, Полтавської, Чернігівської, Житомирської, Донецької, Луганської (частин підконтрольних Україні), Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Одеської, Херсонської, Тернопільської, Волинської та Закарпатської.

Реформи неможливі без усунення з інформаційного простору упереджених негативних оцінок. Матеріали повинні бути об»єктивними. У прес-турах журналісти будуть всебічно знайомитись з процесом реформ в регіонах, ефективними практиками місцевого самоврядування, прикладами підприємницьких, суспільних, волонтерських ініціатив.  Першими дізнаватимуться про реалізацію важливих  загальнодержавних проектів, знайдуть цікавих героїв для своїх публікацій.

Наш найближчий прес-тур на Житомирщину:«Місцеві громади –рушійна сила реформ на Житомирщині».Точну дату та програму повідомимо ближчим часом.

А ще, ми будемо багато і разноманітно спілуватись у професійному середовищі. Регіональні медіа переживають непрості часи…

Слідкуйте за нашими анонсами!

Останнє редагуванняСереда, 25 жовтня 2017 17:32