Якщо потрібен взірець Статуту ТОВ у відповідності з новим законодавством

Як відомо, 17 червня цього року вступив в силу новий Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” (№ 2275-VIII), який замінив застарілі норми Закону від 1991-го року “Про господарські товариства”. 

Детальніше ...

Як «підстрахуватися», якщо інвестор бажає увійти до складу засновників. Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ.

Запитання: «У квітні місяці цього року ми реформувалися, але є необхідність залучити кошти для розвитку підприємства. Є бажаючі увійти до складу засновників. Як нам, колективу редакції, підстрахуватися від можливих негативних наслідків? Бо наш статутний капітал складає тисячу гривень, а інвестор згоден зробити внесок у розмірі п’ятдесяти тисяч. Як нам бути?»

Детальніше ...

Які фінансові установи найчастіше порушують права громадян? Роль фінансового омбудсмена у захисті прав споживачів фінансових послуг в Україні?

У четвер, 9 серпня 2018 р. о 12:30 у прес-центрі газети «Время», (вул. Сумська, 72, 2-й поверх Бізнес-центру Platinum Plaza) Харківський прес-клуб проводитьпрес-конференцію: «Захист споживачів фінансових послуг: Як покращити становище українців».

Детальніше ...

Якщо рада проігнорувала пріоритетне право реформованого видання на висвітлення її діяльності.

Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ.«Міська рада вчинила з редакцією нечесно. Коли ми починали процес роздержавлення, нам обіцяли подальшу підтримку. Попри те, що, за Законом, пріоритетне право на висвітлення діяльності міської ради (колишнього засновника) після реформування має саме  наше видання. Чи, може, я не правий? Однак після того, як ми завершили процес роздержавлення, міська рада уклала угоду про висвітлення своєї діяльності з іншою газетою нашого міста. Їхній аргумент – значно більший тираж тієї газети. Чи можемо ми якось захищати свої права і якщо так, то яким чином повинні діяти?»

Детальніше ...

Гендерний форум для регіональних медіа відбудеться в Харкові.

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині, Незалежна громадська мережа прес-клубів України та Програма «У-Медіа» (Інтерньюс) запрошують журналісток і журналістів Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Полтавської, Донецької та Луганської областей на Гендерний медіа-форум, який відбудеться 13 липня 2018 р. у Харкові.

Детальніше ...

Ігор Федоренко: «Новий законопроект № 8441 основних проблем не вирішує, але вихід для редакцій, які не встигають реформуватися, все-таки є»

Більше року в рамках проекту «Комплексна підтримка друкованих ЗМІ різних регіонів України в процесі роздержавлення та налагодження їх самостійної діяльності» юридичні консультації керівникам та працівникам редакцій надавав медіа-юрист Ігор Федоренко.

Детальніше ...