Про використання інформації з Інтернету. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ.

«На яких умовах друкованому ЗМІ можна використовувати інформацію, розміщену в мережі Інтернет, і яка може очікувати відповідальність, якщо така інформація виявиться недостовірною?».  

Детальніше ...

Газета як конкурентний медіа продукт: як оновити верстку та підходи до контенту?

Тренінг на цю тему відбувся у Харківському прес-клубі. Він був організований на прохання редакторів і дизайнерів реформованих газет Донецької, Луганської та Харківської областей.

Детальніше ...

Про запити до редакції. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ.

«До нашої редакції надійшов запит щодо доступу до публічної інформації з наступними питаннями стосовно певної події: «Чому подія не була висвітлена на шпальтах газети? Чи вважаєте демонтаж фонтану  незначною, соціально неважливою подією? Чи плануєте ви висвітлення цієї події в подальшому?» Чи зобов’язані ми відповідати на такі запити?».

Детальніше ...

Про призначення пенсій журналістам реформованих редакцій

«Я пропрацювала журналістом в державних та комунальних редакціях газет більше 20 років. Після реформування вийшла на пенсію, але пенсійний фонд відмовляє мені в призначенні пенсії відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів». Скажіть, чи законно мені відмовлено?»

Детальніше ...

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про захист контенту від крадіжок

«Останнім часом ми все частіше стикаємося з тим, що крадуть нашу інформацію, розміщену в газеті, на нашій сторінці в соцмережі та на нашому сайті. Беруть повністю наш текст, не змінюючи його, і при цьому не посилаючись на джерело – наших журналістів або видання. Оскільки в більшості випадків у нас ексклюзивна місцева інформація, взята з першоджерел, то дуже образливо, що хтось її собі привласнює просто так.

Детальніше ...