Увага тренінг!

  • Читати 69 разів

До уваги професійних, громадянських та майбутніх журналістів, блогерів Донецької, Запорізької, Луганської, Сумської, Харківської областей! Якщо ваше видання хоче бути успішним у соціальних мережах та налагодити комунікацію з читачем – реєструйтесь!

Запрошуємо на тренінг: Інструменти та можливості соціальних мереж і месенджерів у поширенні новин та комунікації з читачами. Він відбудеться  20 лютого 2020 року, у Харківському прес-клубі за адресою: Харків, вулиця Гоголя, 9-бТренінг проходить в межах проекту Харківського прес-клубу MediaHubKharkiv за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією InternewsУчасть безкоштовна, згідно акредитації до 16.00 14 лютого 2019. Необхідно вказати І П, область, ЗМІ, посаду, телефон, електронну пошту та 2-3 мотиваційні речення.

Заявки надсилати на адресу Харківського прес-клубу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтвердження про участь у тренінгу буде надіслано на електронну пошту


Увага! З собою
потрібно обов»язково мати ноутбук чи планшет та телефон. Також мати доступи (знати логіни та паролі) від усіх соціальних мереж, в яких у вас є акаунти.І  мати доступ адміністратора до сторінки ЗМІ в мережі Facebook.
Кількість місць обмежена. Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням, кошти за проїзд відшкодовуються за наявністю квитків.


Тренер – Анна Кац, SMM спеціаліст, провела більше сотні тренінгів, семінарів та майстер-класів з просування та комунікації. Автор тренінгів та майстер-класів по віддаленій роботі і фрілансу в Інтернет. Напрямки: контент-маркетолог, контент-менеджер, копірайтер, журналіст, фахівець з просування в соціальних мережах, таргетолог (соціальні мережі). У 2016 - викладач курсу «Інтернет-технології» в
Школі практичної журналістики та медіаграмотності..


Програма тренінгу: Інструменти та можливості соціальних мереж і месенджерів у поширенні новин та комунікації з читачами.20 лютого 2020, Харків.09:00 – 9:20 ЗнайомствоОчікування від тренінгу
09:20 – 10:00 Загальний огляд соціальних мереж для журналістів
10:00 - 11:00 Налаштування особистої сторінки журналіста, групи та бізнес-сторінки видання/прес-служби у Facebook.
Взаємозв’язок між різними сторінками.
Способи просування у Facebook.
11:00 – 11:15 Перерва на каву
11:15 – 12:30 Месенджер Facebook. Налаштування діалогу з підписниками.
Можливості розміщення новин та опитувань у месенджері.
12:30 - 13:30 Перерва на обід
13:30 – 15:15 Налаштування (створення) акаунтів у Instagram, YouTube
,Twitter. Соціальна мережа TicToc, її особливості та можливості
Оформлення дописів.
Хештеги.
Способи просування у різних соціальних мережах.

Інструменти для публікації в інший час

15:15 – 15:30 Перерва на каву
15:30 – 17:00 Месенджер Телеграм. Особистий профіль, чат, канал.
Особливості каналів.
Інструменти для створення публікацій.
Можливості просування.
Можливості комунікації з читачами.17:00 – 17:30 Підбиття підсумків. Завершення тренінгу

Останнє редагуванняСереда, 12 лютого 2020 10:09