Роль фінансів в українській політиці напередодні місцевих виборів

  • Читати 68 разів

В понеділок, 25 листопада з 16.00 до 18.00 у Харківському прес-клубі відбудеться експертна дискусія «Уроки виборів-2019 в Україні. Оцінка ролі фінансів в українській політиці напередодні місцевих виборів»

Спікери:

  • FernandoCasalBertoa (Фернандо Касаль Бертоа) професор університету Ноттінгема (Велика Британія), доктор політичних наук, фахівець з питань партій у Східній Європі (м. Ноттінгем)
  • Elissavet Karagiannidou (Елісавет Караджаніду), Радниця з питань виборів Офісу демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ (м. Варшава)
  • Magnus Ohman (Магнус Охман) Старший радник з питань політичних фінансів Міжнародної фундації виборчих систем – офіс Європи та Євразії, доктор політичних наук (м. Прага)
  • Олексій Сидочук – керівник проектів Українського відділення Міжнародної фундації виборчих систем (м. Київ)
  • Катерина Мінкіна – регіональний координатор всеукраїнської мережі «Опора» (м. Харків)
  • Руслан Зерницький – представник громадського руху «Чесно» (м. Харків)

Модератор: Олександр Швець

Експертна дискусія присвячена правилам та практикам використання політичних фінансів на виборах, оцінці національного та місцевого контексту виборчих кампаній 2019 року, а також обговоренню головних викликів перед місцевими виборами в Україні. Дискусія спрямована на вільний обмін думками та спільне вироблення зауважень до реформи виборчого законодавства в Україні, напрацюванню рецептів протидії незаконного використання коштів виборчих кампаній, порушень з боку кандидатів та медіа, а також засобам підвищення політичної грамотності громадян.

Серед присутніх також учасники міжнародної конференції «Роль грошей в політиці та на виборах в Україні» з Харкова, Києва, Одеси та Чернівців, місцеві експерти – соціологи, політологи, журналісти, представники студентських організацій та аналітичних центрів.

Запрошуються представники політичних партій, медіа та громадських організацій.

Під час публічної дискусії забезпечується перекладпитань та виступів іноземних експертів.

Додаткова інформація: Юлія Біденко +380506157267 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останнє редагуванняСубота, 23 листопада 2019 19:56